18 Şubat 2016 Perşembe

İzmir Düğün FotoğrafçısıDış Mekan Çekimi İzmir

İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir düğün fotoğrafçıları olarak bizler çok şanslıyız çünkü İzmir dış mekan çekimi için en güzel şehirdir diyebiliriz. Eee tabii ki de İzmir in Kızlarının güzelliğini saymıyoruz :)

Foça sahillerindeki gün batımı çekimleri, Kuşadası Efes Harabeleri, Urla, Aliağa, Güzelbahçe, Çeşme Alaçatı yı hele  yazamıyorum bile her yeri doğal bir stüdyo. Bir de ulaşım çok kolay. Urla, Denizli Pamukkale, Kuşadası, Didim, Ayvalık her yere günü birlik  bile düğün dış çekimleri için ulaşılabilir.İzmir de her düğün konsepti için uygun mekanlarımız mevcut. Yani sözün kısası 2016 da da İzmir düğün fotoğraf çekimlerinde yine trend olacak

Yaklaşık 3-4 saatlik bir düğün albümü için aynı gün 3-4 farklı mekanda çekimi yapabiliyoruz. Vay İstanbul lu düğün fotoğrafçısı meslektaşlarımın haline:)Gelelim Save the Date çekimlerimize, bunlar düğün öncesi çekimleridir. Düğün öncesi çitlerimizle buluşur, onlarla birlikte romantik fotoğraflarını çekeriz ve tasarımlarla düğün tarihlerine vurgular yaparız. Fotoğraf çekimlerinden sonra yaptığımız muhteşem tasarımlardan düğün davetiyesi yapabilir ya da sosyal medya da çevrenize duyuru yapabilirsiniz.

Trash the Dress fotoğraf çekimleri ise birlikte planladığımız düğün gününden sonra bir gün olması tavsiyemizdir. Eeee adı üstünde o Gelinlik kirlenecek arkadaş :) Düğünden sonra bir günü birlikte belirliyoruz ve yola çıkıyoruz.

Her gelin ve damat ın ortak sıkıntısı, yollarda kaybedilen zaman, kalabalık, sıcak ve poz vermektir.

Gelin sorunları birlikte çözelim;

Düğün çekimlerinde yollarda zaman kaybetmemek için yollarda da fotoğraf çekilelim:) Dalalım hiç bilmediğimiz ara sokaklara ve fark yaratalım. Düğün günü bizden randevu aldığınızda o gün size aittir. Başka bir çekim almayız rahat olun hiç acelemiz yok. Siz yorulduk diyene kadar biz devam ederiz.
Kalabalık; Evet maalesef bundan biz de hiç hoşnut değiliz. O zaman düğün sonrası çekimlerimizi hafta içi ve erken saatlere alalım veee yalnız bizim keşfettiğimiz yerlere gidelim :)

Biri sıcak mı dedi, o halde ne duruyoruz haydi denize ATLIYORUZ  :))

Poz vermek yok arkadaşım siz aşkınızı tazelerken biz paparazzicilik oynayacağız. Siz takılın, bizi dert etmeyin. Yardımcı arkadaşlarım ve ben o gün size hiç dokunmayacağız :)
Sadece yanımızda getirdiğimiz renkli şemsiye, gelin çiçeği, gelin duvağı falan lazım olursa size derhal ulaştıracağız.


Biz o gün sizler için sadece fotoğraf çekmiyoruz. Düğün Belgeseli ile duygularınızı ilk kez bu kadar somut ve bu kadar elle tutulur hale getiriyoruz.

Amacımız sanatsal duygu yüklü düğün fotoğrafları ve videoları çekmek. Doğallıktan şaşmadan anı ölümsüzleştirmek.
Siz de bizimle aynı önceliklere sahipseniz arayın tanışalım. Çekim yaptırmanız şart değil bir kahvemizi içmiş olursunuz, bir iki sohbet etmiş oluruz.
Eğer İzmir dışındaysanız Skype tan tanışalım sonuçta  bizim işimiz teknoloji.

Fotoğraf ve Video Hizmetlerimiz tüm Türkiye için geçerlidir. Siz arayın biz gelelim.

Arayamasanız da, tanışamasak ta şimdiden sizlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Sevgi ve Aşk ile kalın
Markamana Ailesi


www.markamana.com
facebook; instagram; twitter; pinterest; blogspot / markamana ( hepsi için sadece markamana yazmanız yeterli)

1 tıkınız ile aramıza katılın ve bizi mutlu edin

0 530 513 93 59

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder